21 kwietnia 2024 - Ogłoszenia

Ogłoszenia - 21 kwietnia 2024 - IV Niedziela Wielkanocna

1. W dniu wczorajszym nie było żadnych prac na Cmentarzu ze względu na brzydką i zimno pogodę. Ale jeśli będzie tylko cieplej i lepiej za tydzień spotykamy się żeby kontynuować nasze działania w sprawie ułożenia chodnika i uporządkowania tereny .. Zapraszam chętne osoby z taczkami, grabkami żeby pomóc w tych porządkowych zajęciach. Rozpoczynamy o godzinie 8.30 Już bardzo dziękuję.

2. Dziękuję za pomoc czas wspólnej modlitwy w dniu 19 kwietnia i spotkanie o północy na Mszy św. pielgrzymów męskiego różańca w naszej Parafii. Bardzo ciekawa inicjatywa i piękne świadectwo wiary. Bóg zapłać.

3. W tamtym tygodniu otrzymałem pozwolenia na usunięcie drzew na Cmentarzu. Niestety pogoda nie pozwala na żadne prace. Mam nadzieję, że jednak mimo wszystko uda się to co zaplanowane i wycięcie najbardziej zagrażających drzew. Koszt duży ale musimy z tym jakoś poradzić. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

4. Jeśli chodzi o Cmentarz to będę chciał w najbliższym czasie wyrównać i zrobić tak czysto skarpę a ziemię rozparcelować na części nowej żeby ten teren wyrównać i aby wyglądał on czysto i ładnie. Podobnie z  czasem ogrodzenie od starej części zrobić nowe już o powiększoną część placu przeznaczoną na Cmentarz. Bardzo też proszę o postaranie się chociaż co do mojej prośby o segregowanie śmieci na Cmentarzu do odpowiednich pojemników. Tak samo nie wyrzucać po krzakach zniczy bo i tak są pojemniki…. Każdy wraca drogą którą przyszedł…. Wziąć w rękę….

5. Na poniedziałek ( 22 kwietnia ) i piątek (26 kwietnia) na godzinę 17 zapraszam dzieci i rodziców na próby przed  I Komunią Świętą

6. W najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) Kancelaria Parafialna po południu będzie nieczynna.

7. Szkoła Podstawowa w Wieńcu organizuje Obóz językowy w Wielkiej Brytanii w dniach 7-16 lipca. Szczegóły na Plakatach

8. Przypominam o tym, że kancelaria parafialna czynna codziennie od poniedziałku do piątku po południu w godzinach 16.30-17.30. Rano wtorek i czwartek 7.30-8.00. zapraszamy

9. W tym tyg. z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Krzysztof Usorowski, l 66. Zam. Sokołowo Parcele, Brześć kujawski W intencji zmarłego. …Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie

Poniedziałek 22.04.2024

Godz. 7.00 + Krystyna Spychałas – int. chrześniaczki Wiolety

Godz. 18.00 1) + Zbigniew Kleparski – int. bratanicy Anny Kamińskiej z mężem

2) + Paweł Tymiński- int. Jana Szafranskiego z rodz.

3) + Barbara Zielinska – int. pracowników Oddziału Pulmonologicznego

Wtorek 23.04.2024 Św. Wojciecha

Godz. 7.00  + Marek Orzechowski – int. Łukasza Justyńkiego z rodz.

Godz. 18.00 1) + Kazmimierz Jankoewski – int. wnuków Jakuba, Zuzany, Gabrysi i Emilki

2) + Jerzy Grabowski – int. Zbigniewa i Marleny Szczepańskich z sarnowa

Środa 24.04.2024

Godz. 7.00  + Irena Szurpita- int. córki Marleny z mężem

Godz. 18.00 1) + Wojciech Janasik- int. rodz. Stokwiszów

2) + Joanna Czajkowska – int. Wiesława Witkowskiego z dziećmi

Czwartek 25.04.2023 Św. Marka

Godz. 7.00  + Krzysztof Pietrzak – int. siostry Marzeny z rodz.

Godz. 18.00 1) + Marianna Górniewicz ( 9 r.śm.) int. męża Tadeusza

2) + Krystyna Kaźmierczak ( 1 r.śm.)

Piątek 26.042024

Godz. 7.00  + Marianna Chrustowska

Godz. 18.00 1) + Lesław i Tadeusz Jasińscy

2) + Janusz Laskowski – int. społeczności Szkoły Podstawowej nr 2