Niedziela Palmowa 2021

28 marca przeżywaliśmy Niedzielę Palmową. Procesja z palmami o 11,40 z kościoła parafialnego i tylko wokół świątyni parafialnej bo mamy taki nienormalny czas. Zachowujemy jednak tradycję i nasze praktyki religijne. Poświęcenie palm Było na każdej mszy św. Oczywiście z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

Nagrodzone Palmy: Przedszkole Publiczne nr 1 – grupa Pszczółki, Przedszkole Publiczne nr 1 -  grupa Żabki, Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Publiczne nr 1 – oddział w Guźlinie, Zespół Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu, Zespół Folklorystyczny ,,Spod  Strzechy”, Rodzina Urbańskich z Rzadkiej Woli, Aleksandra Bielicka z Pikutkowa z rodziną, Elżbieta Tomczak z Pikutkowa, Rodzina Lewak z ul. Książąt Kuj. Nagrody ufundował Burmistrz i Proboszcz.